You are here

gender ideologie

Ne genderismu, změnám pohlaví a náhradnímu mateřství
Autor: 
Tradiční rodina

Nový vatikánský dokument nastiňuje praktiky, které porušují vnitřní důstojnost lidské bytosti. Patří mezi ně potraty, mučení, náhradní mateřství a genderová ideologie. Papež František se již dříve opakovaně vyslovil proti potratům a genderové ideologii, přičemž oba fenomény citoval jako příklady „ideologické kolonizace“. Naposledy se takto hlava katolické církve vyjádřila v roce 2023 během projevu v Budapešti. Nový dokument Dignitas Infinita /Nekonečná důstojnost / je prvním komplexním hodnocením genderové ideologie zveřejněným nejvyšším vatikánským doktrinálním úřadem. Ať již jste lidmi věřícími, praktikujícími křesťany či ateisté, jistě se shodneme na tom, že genderismus a transgenderová ideologie zaměřená na děti je spíše ideologickou indoktrinací než skutečně tím, co by se měly učit právě děti. Máte-li názor jiný, vyvraťte argumenty názor náš.

Uznávané pediatričce LGBT a trans aktivisté vyhrožovali
Autor: 
Jan Weigel

Gender Identity Development Service (Gids) v Tavistock and Portman NHS Foundation Trust bylo nařízeno ukončení provozu poté, co dětská lékařka Hilary Cass zveřejnila přelomovou zprávu, ve které uvádí, že nyní již uzavřená služba rozvoje genderové identity (Gids) v Tavistock and Portman NHS Foundation Trust, jediná služba rozvoje genderové identity NHS pro děti v Anglii a Walesu, zcela rutinně podávala blokátory puberty a hormonální léčbu nezletilým bez jasného vědeckého odůvodnění a bez další případné léčby jiných symptomů. Navíc byly postupy kliniky GiDS nadace Tavistock označeny jako postavené na chabých vědeckých základech. 

74 procent transvězňů je ve vězení za sexuální delikty
Autor: 
Zdeněk Chytra

Eufemisticky nazvaný „Zákon o sebeurčení“ měl být přijat loni v prosinci. Poslanci diskutovali například na tím, jak by měl být regulován přístup žen s penisem do dámských saun a dalších citlivých míst vyhrazených pouze pro ženy. V případě pochybností, bylo třeba zamyslet se nad tím, kdo má více práv. Nalíčený muž, který se vidí jako žena, která předstírá, že se chce pohybovat mezi ženami, nebo biologické ženy a děti, které ještě donedávna měly ochranu vyhrazených prostor v  bez zákona o sebeurčení. Poslanci kontroverzní zákon bohužel schválili.

Jennifer Bilek v rozhovoru: Who is Behind the TRANS AGENDA?
Autor: 
Tradiční rodina

Transgender hnutí není výrazem skutečných lidských práv, ale spíše produktem technologického a farmaceutického průmyslu. Je čas tuto iluzi prolomit a odhalit pravdu o genderové identitě. Investigativní novinářka Jennifer Bilek ve své eseji The Billionaires Behind the LGBT Movement poskytla poznatky, které jdou daleko za obvyklá odhalení o transgender „hnutí“. Bilek, umělkyně, aktivistka a novinářka působící v New Yorku, využila své práce k vysvětlení toho, jak superbohatí vytvořili fenomén genderové identity.

Americký prezident podporuje transsexualismus
Autor: 
Tradiční rodina

Americký prezident Joe Biden schválil řadu nových opatření na podporu lidí, kteří se identifikují jako transgender nebo nebinární. V souvisejícím středečním prohlášení Joe Biden prohlásil 31. březen za „Národní den transgenderové viditelnosti“. 

V České republice stoupá mezi dětmi trend změny pohlaví
Autor: 
Zdeněk Chytra

I přes zvýšenou míru sebevražd, depresí a sebepoškozování u těch, kteří podstoupili operaci změny pohlaví, lze pozorovat i v České republice stále rostoucí počet dětí projevujících o změnu pohlaví zájem.