You are here

pohlaví

K úředním změnám pohlaví v Česku se vyjádřil i pražský arcibiskup Mons. Jan Graubner
Autor: 
Tradiční rodina

Arcibiskup Jan Graubner, pražský arcibiskup a primas katolické církve v Česku, vstoupil do veřejné diskuse o změně pohlaví v reakci na nedávné rozhodnutí Ústavního soudu, které umožňuje úřední změnu pohlaví bez nutnosti chirurgického zákroku a sterilizace. Arcibiskup toto rozhodnutí kritizuje, označuje ho za chybu a varuje před jeho důsledky. Domnívá se, že povede k nárůstu lidí, kteří budou chtít změnit pohlaví bez skutečného důvodu, a především se obává, že mladí lidé se nechají strhnout módní vlnou.

128. lékařský den přinesl pro Německo přelomové výzvy
Autor: 
Jan Weigel

Německá lékařská asociace odhaluje trans ideologii jako nebezpečnou a špatnou cestu. Lékaři požadují, aby děti a mladí lidé byli chráněni před genderovou ideologií a transgenderismem. Lékaři dvěma usneseními žádají změnu zákona o sebeurčení na ochranu nezletilých a zpřísnění podávání blokátorů puberty.

Dvoumetrový muž vyhrál v dívčí atletice ve vrhu koulí
Autor: 
Jan Weigel

Téměř dvoumetrový muž, který o sobě tvrdí, že je žena, se na střední škole v Connecticutu zúčastnil dívčího šampionátu v atletice. Údajně má také povolen vstup do dívčí šatny a dívky se prý necítí bezpečně. Rose McNaughton, jak si transgender žena říká, chodí do druháku a soutěžil(a) ve vrhu koulí. 

V Německu si nyní můžete měnit pohlaví podle libosti
Autor: 
Tradiční rodina

Zákon o právu na sebeurčení v Německu byl přijat jako "trans" právní zákon o úřední změně pohlaví bez lékařského doporučení - Zákon o právu na sebeurčení Selbstbestimmungsgesetz. Nejen lidé s takzvanou trans či nebinární identitou si budou moci libovolně měnit úředně pohlaví. K tomu, abyste si v Německu změnili pohlaví, nyní není potřeba ani odborný lékařský posudek, ani operativní změna pohlaví, ba dokonce ani hormonální terapie. Jednoduše vyplníte několik formulářů na Matričním úřadě a můžete si změnit rovnou i křestní jméno. Nový právní předpis nahrazuje původní zákon o transsexualitě, který přestává platit. Nejbližší možný termín pro registraci změn pohlaví je 1. srpen tohoto roku.

Obě pohlaví lze nyní získat v Ontariu
Autor: 
Tradiční rodina

Pokud se necítíte být ani ženou a ani mužem, operaci provincie Ontario zaplatí. Ač se to zdá neuvěřitelné kam až může transgenderová ideologie zajít a jak může člověka a společnost ovlivňovat, nedávný rozsudek divizního soudu v Ontariu doslova pálí mosty v oblasti lidských práv nebinárních osob, tedy lidí, kteří se neidetifikují ani jako žena a ani jako muž.

74 procent transvězňů je ve vězení za sexuální delikty
Autor: 
Zdeněk Chytra

Eufemisticky nazvaný „Zákon o sebeurčení“ měl být přijat loni v prosinci. Poslanci diskutovali například na tím, jak by měl být regulován přístup žen s penisem do dámských saun a dalších citlivých míst vyhrazených pouze pro ženy. V případě pochybností, bylo třeba zamyslet se nad tím, kdo má více práv. Nalíčený muž, který se vidí jako žena, která předstírá, že se chce pohybovat mezi ženami, nebo biologické ženy a děti, které ještě donedávna měly ochranu vyhrazených prostor v  bez zákona o sebeurčení. Poslanci kontroverzní zákon bohužel schválili.